Denna auktion är avslutad!

Klicka på fliken Aktuella auktioner för att se nya objekt!

Ditch Witch R300

Ditch Witch R300
256569
Säljare: Entreprenadföretag
Hallsberg, Örebro län
Ledande bud
126 000 kr
Utropspris
1 000 kr
Reservationspris ej uppnått!
Avslutas om
Avslutad
(2019-12-05 10:21:00)
Bud (48 st)
A = Autobud
25% moms tillkommer
Skriv ut sidan Så här köper du på Klaravik Vill du sälja på Klaravik?

Denna auktion är avslutad!

Ditch Witch R300

Ditch Witch R300
256569
Säljare: Entreprenadföretag
Hallsberg, Örebro län

Beskrivning

Säljs på uppdrag av ett entreprenadföretag.
Fabrikat: Ditch Witch
Modell: R300
År: 2018
Timmar: 203 H

Redskap:
- Skopa, bredd 130cm
- Markvibrator
- Kedjegrävare

Mått:
Höjd: 136 cm
Bredd: 91,4 cm
Längd: 178 cm

Vikt: 710 kg

Skick:
I ett fungerande begagnat skick, startar och går.
Skavanker, repor och bucklor kan förekomma

Se bilder för mer information

Viktig info

Du som köpare ska kontrollera objektet vid hämtning. Anmärkningar härefter beaktas inte. Om objektet skiljer sig väsentligt från objektsbeskrivningen ska Klaravik kontaktas innan objektet transporteras (Observera att särskilda villkor gäller för konkursauktioner).

Alla objekt säljs på plats hos maskinägaren, du som köpare ansvarar för hämtning och frakt. Vissa av Klaraviks uppdragsgivare kan vara behjälpliga med att boka frakt.

Fler lastmaskiner

Skriv ut detta objektet Så här köper du på Klaravik Vill du sälja på Klaravik?